Языковые курсы
Курсы индустрии красоты
Другие курсы
Высшее образование
Тести ЗНО 2012
Програми ЗНО 2012
ВУЗи України
Главная - ЗНО - ЗНО 2012 реєстрація
ЗНО 2012 реєстрація
Нещодавно був опублікованій порядок реєстрації осіб, які бажають пройти в 2012 році зовнішнє незалежне оцінювання.

Для того, щоб пройти цю реєстрацію необхідно:
1. Вивчити основні правила прийому до учбового закладу, який Ви обираєте для вступу. У кожного вузу є свій перелік правил прийому, де зазвичай уточнюється перелік тих дисциплін, які потрібно проходити під час ЗНО. В залежності від обраної спеціальності перелік дисциплін відрізняється и саме вони мають бути вказані потім в сертифікаті.

2. Згідно переліку абітурієнт обирає ті предметі, по яким буде проходити опитування. На 2012 рік в списку ЗНО відмічені історія України та всесвітня історія, українська мова та література, фізика, математика, географія, біологія, хімія, російська мова та іноземні мові.

3. Після цього обов’язково треба підготувати всі необхідні документи. Це копія паспорта, де потрібно копіювати сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по-батькові, датою народження. Для осіб, яким на 1 вересня 2011 року ще не будо 16 років подається копія свідоцтва про народження. Також подається копія документа, який свідчить про закінчення повної середньої освіти або довідку зі школи. Необхідно зробити три фотокартки розміром 3 х 4 см. Далі заповнюється заява-реєстраційна карта, яку достатньо просто зробити самостійно. На сайті Українського центру оцінювання якості освіти можна знайти спеціальну форму для створення такої заяви. Також можна при необхідності звернутися по допомогу до працівника реєстраційного пункту.

4. Також важливо підготувати в особливих випадках документ, згідно якого під час проходження ЗНО потрібно буде створити особливі умови в зв’язку с захворюваннями. Можливо знадобиться документ, який підтверджує зміну прізвища. Або зробити переклади на держану мову деяких документів.

5. Усі документі потрібно відправити до регіонального центру оцінювання якості освіти не пізніше 20 лютого 2012 року.

Після цього на вказану поштову адресу має прийти Сертифікат, який і є підтвердженням реєстрації. Разом з Сертифікатом абітурієнт отримує свою реєстраційну картку, інформаційний бюлетень, а також інформацію про створення для нього особливих умов в том випадку, якщо це потрібно.

Український центр оцінювання якості освіти підкреслює, що реєстрацію не пройдуть ті особи, які не передадуть всі необхідні документи, заповнять неправильно заяву – реєстраційну карту або відмітять в ній недостовірну інформацію або ж передадуть всі необхідні документи після закінчення встановлених термінів. Також відмова в реєстрації може бути по причині неможливості створення необхідних умов для окремих абітурієнтів. В разі відмові також буде відсилатися лист, в якому вказують причини такого рішення. В деяких випадках можливо виправити помилки и знову відправити документи для реєстрації проходження ЗНО 2012.

Якщо з дня відправки документів пройшло три тижні, а відповіді немає, тоді можна звернутися до регіонального центру з відповідним питанням. Для зв’язку використовується телефон інформаційної підтримки.

При необхідності можливо також змінити деякі реєстраційні данні або змінити перелік тих предметів, по яким треба проходити ЗНО. Але в цьому випадку необхідно проходити реєстрацію знову, а до пакету документів додати сертифікат, який Ви вже отримали після проходження першої реєстрації. Строк для подачі документів на зміни встановлений до 5 березня 2012 року.

Якщо Вам потрібно в 2012 році пройти ЗНО, але по ряду причин у Вас немає можливості вчасно зареєструватися, Ви можете з питаннями звернутися до регіонального центру, але тільки в той період часу, який встановлений для реєстрації.

Більш детально ознайомитись з процедурою реєстрації завжди можна на офіційном сайті ЗНО testportal.gov.ua
Материал
Особливості складання ЗНО та деякі способи подолання складнощів
06.10.2011 |
Поговоримо про найбільш розповсюджені тлумачення сенсу та принципів проведення процедури ЗНО. З якими складнощами стикаються учні та їх батьки під час складання іспитів та тестів і як ці складнощі правильно ...
Разница между учёбой и "натаскиванием"
28.09.2011 |
Когда речь идёт, например, о математике, такой слово как "натаскивание" воспринимается очень негативно. Когда учитель, желая подчеркнуть свой профессиональный высокий уровень, говорит, что он не натаскивает, ...
Множатся золотомедалисты, дискредитируется ВНО
22.09.2011 |
По данным соцопроса, проведённого недавно компанией Research&BrandingGroup, 48% украинцев хотят видеть вступительную систему оценивания в прежнем виде. То есть - в виде вступительных экзаменов. Не смотря ...
СП Імідж Освіта
Блокнот для партнеров
Логин:
Пароль:
Голосование
Сколько раз Вы меняли работу?
один раз
два раза
три раза
четыре раза
более пяти раз