Языковые курсы
Курсы индустрии красоты
Другие курсы
Высшее образование
Тести ЗНО 2012
Програми ЗНО 2012
ВУЗи України
Главная - ЗНО - Тестування ЗНО 2012 з російської мови завершено
Тестування ЗНО 2012 з російської мови завершено
Всі бажаючі здавати російську мову абітурієнти вже чекають на оголошення правильних відповідей, яке відбудеться 18 травня.

Зовнішнє незалежне тестування з російської мови було введено у загальну програму ЗНО у минулому році. Дані тести – одні з найменш популярних з усіх предметів, які здаються на тестах ЗНО.

Саме тому, цього року, разом із таким предметом, як хімія, який також не є популярним серед абітурієнтів, російська мова складалася у першу чергу, згідно з графіком проведення ЗНО сесії з урахуванням нюансів, пов’язаних із проведенням в Україні футбольного чемпіонату Евро 2012.

Цього року бажання складати цей іспит виявили 7 247 учнів. Згідно з оперативними даними, що надаються регіональними центрами ОЯО, явка до тестів складає приблизно 80% від загальної кількості зареєстрованих учасників.

З результатами, отриманими на тестах з російської мови, абітурієнти можуть розраховувати на вступ до вищих навчальних закладів з філологічними напрямками.
Материал
Опубліковано правильні відповіді до завдань з хімії
09.07.2012 |
УЦОЯО вже опублікував правильні відповіді до завдань ЗНО з хімії. Офіційне представлення результатів всіх учасників тестування з цього предмету буде виконано після перевірки всіх робіт. Тестування з ...
Тестирование по предмету русский язык состоится в четверг
05.07.2012 |
17 мая, в четверг, в Украине состоятся внешние независимые тестирования по предмету русский язык. Эти тесты, в 2012 году, как и в предыдущих годах, являются одними из самых менее популярных среди абитуриентов, ...
Оценка проведения ЗНО от организации наблюдателей ОПОРА
01.07.2012 |
Общественные наблюдатели, которые представляют общественную организацию ОПОРА оценивают уровень организации процесса проведения первых дней ЗНО как высокий, за исключением наиболее типичных нарушений от ...
СП Імідж Освіта
Блокнот для партнеров
Логин:
Пароль:
Голосование
Сколько раз Вы меняли работу?
один раз
два раза
три раза
четыре раза
более пяти раз